ADORTIS

سایه بان امن مشتریان

درباره آدرتیس:

فروشگاه اینترنتی آدرتیس در سال 98 با مدد گرفتن از جوانان تحصیل کرده، مجرب و متخصص در زمینه IT، برای تامین و فروش لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر تاسیس گردید. این فروشگاه بدلیل ارتباط تنگاتنگ با چند شرکت بازرگانی خارجی، توانایی تامین قطعات بسیاری از برندهای موجود در سراسر دنیا را دارد و به همین دلیل می تواند همه نوع نیاز مشتریان عزیز را در اسرع وقت مرتفع نماید.

خرید اینترنتی:

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروزه دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.
امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.
مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

اعضای تیم آدرتیس

حسین نادری نژاد

حسین نادری نژاد

مدیر عامل
علیرضا مقیمی

علیرضا مقیمی

مدیر فروش
علی گیاهی

علی گیاهی

مدیر فنی سایت
مجتبی حقیقت

مجتبی حقیقت

گرافیست و طراح وب