فیلتر
شارژر رومیزی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
ایستگاه شارژ 10 پورت اوریکو مدل DUK-10P
ایستگاه شارژ 10 پورت اوریکو مدل DUK-10P
ــــــ ناموجود ــــــ
ایستگاه شارژ مدل DUK-10P محصول قدرتمند و باکیفیت شرکت اوریکو (ORICO) می‌باشد که از آن برای شارژ تمامی دستگاه‌های الکترونیکی از جمله گوشی موبایل، تبلت و … می‌توان استفاده نمود. این شارژر دارای 10 پورت شارژ هوشمند USB می‌باشد که ولتاژ آنها 5 ولت و شدت جریان هر کدام از پورت‌ها 2.4 آمپر می‌باشد. بدنه این دستگاه از آلومینیوم و پلاستیک باکیفیت ABS ساخته شده است که استحکام و مقاومت بالایی دارد و در آزمایشات در برابر ضربه، شعله و حرارت تا دمای 750 درجه سلسیوس عملکرد خوبی را از خود نشان داده است. این محصول با گارانتی چهارفصل قابل خرید می‌باشد.
ایستگاه شارژ موبایل 5 پورت اوریکو مدل DUK-5P
ایستگاه شارژ موبایل 5 پورت اوریکو مدل DUK-5P
ــــــ ناموجود ــــــ
ایستگاه شارژ موبایل و تبلت مدل DUK-5P محصول قدرتمند و باکیفیت شرکت اوریکو (Orico) می‌باشد که به دلایل متعدد از قبیل تعداد پورت‌های بالا، توان و شدت جریان خروجی بالا عناوین مختلفی همچون ایستگاه شارژ دارد. این شارژر رومیزی دارای 5 پورت USB می‌باشد که ولتاژ آنها 5 ولت و شدت جریان هر کدام از پورت‌ها 2.4 آمپر می‌باشد. بدنه این شارژر رومیزی از آلومینیوم، پلاستیک باکیفیت ABS و پلی‌کربنات (PC) ساخته شده است که مقاومت و استحکام بسیاری در برابر ضربه، شعله و حرارت تا حد 750 درجه سلسیوس دارد. این محصول با گارانتی چهارفصل قابل خرید می‌باشد.
شارژر رومیزی 4 پورت USB اوریکو مدل ASK-4U
شارژر رومیزی 4 پورت USB اوریکو مدل ASK-4U
ــــــ ناموجود ــــــ
شارژر رومیزی مدل ASK-4U محصول شرکت اوریکو (Orico) می‌باشد که این شرایط را برای شما فراهم می‌کند که در عین حال و به صورت همزمان بتوانید از تمامی پورت‌های آن استفاده کنید. این دستگاه دارای 4 پورت USB می‌باشد که ولتاژ آنها 5 ولت و شدت جریان هر کدام از آنها 2.4 آمپر می‌باشد. بدنه این شارژر از آلومینیوم و پلاستیک باکیفیت ABS ساخته شده است که با وجود این دو در کنار هم استجکام و مقاومت بالایی در برابر ضربه، شعله و حرارت دارد.
شارژر رومیزی 5 پورت USB اوریکو مدل CSE-5U
شارژر رومیزی 5 پورت USB اوریکو مدل CSE-5U
ــــــ ناموجود ــــــ
شارژر رومیزی مدل CSE-5U محصول شرکت اوریکو (Orico) دارای 5 پورت شارژ هوشمند یو اس بی می‌باشد که به گونه‌ای طراحی شده است که مناسب محیط کار و یا حتی خانه شما باشد. ولتاژ هریک از درگاه‌ها 5 ولت و شدت جریان آنها 2.4 آمپر می‌باشد. شدت جریان کلی این محصول نیز 8 آمپر می‌باشد که اگر بخواهید از تمامی پورت‌های آن به صورت همزمان استفاده کنید به هر کدام از آنها حدود 1.6 آمپر اختصاص داده می‌شود. بدنه این شارژر از پلاستیک باکیفیت ABS و PC ساخته شده است که عملکرد بسیار خوبی را از خود نشان می‌دهند و مقامت و استحکام بالایی دارند. این محصول با گارانتی چهارفصل قابل خرید می‌باشد.
شارژر رومیزی 5 پورت USB اوریکو مدل QSE-5U
شارژر رومیزی 5 پورت USB اوریکو مدل QSE-5U
ــــــ ناموجود ــــــ
شارژر رومیزی 5 پورت USB مدل QSE-5U محصول باکیفیت شرکت اوریکو (Orico) می‌باشد که به صورت همزمان به شما این اجازه را می‌دهد که بتوانید از همه پورت‌های آن استفاده کنید. چهار پورت آنها دارای ولتاژ 5 ولت و شدت جریان 2.4 آمپر است و پورت آخر از استاندارد QC2.0 بهره‌مند می‌باشد. ولتاژ ورودی این شارژر در بازه 100 الی 240 ولت قرار می‌گیرد و حداکثر شدت جریان آن 1.2 آمپر می‌باشد. جنس بدنه این محصول از پلاستیک باکیفیت ABS و PC ساخته شده است که در آزمایشات فوق‌العاده عمل کرده و استحکام و مقاومت بالایی در برابر ضربه، حرارت و شعله از خود نشان داده است. این محصول با گارانتی چهارفصل قابل خرید می‌باشد.
شارژر رومیزی 6 پورت USB اوریکو مدل TSL-6U
شارژر رومیزی 6 پورت USB اوریکو مدل TSL-6U
ــــــ ناموجود ــــــ
شارژر رومیزی مدل TSL-6U محصول باکیفیت شرکت اوریکو (Orico) است که شامل 6 پورت USB شامل 4 پورت هوشمند با ولتاژ 5 ولت و شدت جریان 2.4 آمپر، یک پورت Type-C و یک پورت بهره‌مند از تکنولوژی شارژ سریع Quick Charge نسخه 2 می‌شود. حداکثر توان خروجی آن نیز 50 وات می‌باشد که مقدار قابل توجهی است. بدنه این شارژر از پلاستیک باکیفیت ABS ساخته شده است که استحکام بالایی داشته و به راحتی در برابر ضربه و دمای بالا مقاومت می‌کند. این محصول با گارانتی چهارفصل قابل خرید می‌باشد.
شارژر رومیزی 4 پورت USB اوریکو مدل DCH-4U
شارژر رومیزی 4 پورت USB اوریکو مدل DCH-4U
ــــــ ناموجود ــــــ
شارژر رومیزی مدل DCH-4U محصول باکیفیت شرکت شناخته شده اوریکو (Orico) می‌باشد که به صورت همزمان مجوز استفاده از هر 4 پورت را برای شما صادر می‌کند. این شارژر از 4 پورت USB بهره می‌برد که ولتاژ هر کدام از آنها 5 ولت و شدت جریان آنها نیز 2.4 آمپر می‌باشد که در مجموع حداکثر شدت جریان خروجی این شارژر معادل 4 آمپر می‌باشد. دنه‌ای که شرکت اوریکو برای این شارژر رومیزی درنظر گرفته است از متریال با کیفیت پلاستیک ABS و PC می‌باشد که استحکام و مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربه، شعله و حرارت دارد. این محصول با گارانتی چهارفصل قابل خرید می‌باشد.
چند شاخه برق هوشمند اوریکو مدل HPC-6A5U-V1
چند شاخه برق هوشمند اوریکو مدل HPC-6A5U-V1
ــــــ ناموجود ــــــ
چند راهی برق مدل HPC-6A5U-V1 محصول باارزش شرکت اوریکو (Orico) است که دارای 6 خروجی AC و 5 پورت هوشمند USB می‌باشد و از تمامی آداپتورها و دوشاخه‌های محصولات دیجیتال جهان پشتیبانی می‌کند. حداکثر جریان انتقالی این محصول 10 آمپر و حداکثر توان آن 2500 وات می‌باشد و با این مقدار پاسخگوی تمامی نیازهای شما می‌باشد. بدنه این چند شاخه برق از جنس پلاستیک ABS باکیفیت ساخته شده است که استحکام و مقاومت بالایی در برابر ضربه و حرارت از خود نشان می‌دهد. این محصول با گارانتی چهارفصل قابل خرید می‌باشد.
چند راهی برق هوشمند اوریکو مدل HPC-4A5U-V1
چند راهی برق هوشمند اوریکو مدل HPC-4A5U-V1
ــــــ ناموجود ــــــ
چند راهی برق هوشمند مدل HPC-4A5U-V1 محصول باارزش شرکت اوریکو (Orico) می‌باشد که از تمامی آداپتورها و دوشاخه‌های محصولات دیجیتال جهان پشتیبانی می‌کند. این چند شاخه برق شامل 5 پورت USB و همچنین 4 خروجی AC است که هر کدام از پورت‌های یو اس بی ولتاژی برابر با 5 ولت و شدت جریان 2.4 آمپر دارند و توان خروجی آنها برابر با 20 وات می‌باشد. بدنه آن از مواد باکیفیت پلاستیک ABS ساخته شده است به همین خاطر استحکام و مقاومت بالایی در برابر ضربه و حرارت دارد.
چند راهی برق اوریکو مدل OSC-4A4U-EU
چند راهی برق اوریکو مدل OSC-4A4U-EU
ــــــ ناموجود ــــــ
چند راهی برق مدل OSC-4A4U-EU محصول باکیفیت شرکت اوریکو (Orico) می‌باشد که با توجه به خروجی‌هایی که دارد بسیار برای قرارگیری در کنار میز کامپیوتر شما مناسب است. این چند راهی برق شامل 4 پورت USB و همچنین 4 خروجی AC می‌باشد که در کنار هم ترکیب فوق‌العاده‌ای داشته و نیاز هر شخصی را برآورده می‌کند. بدنه این چند راهی برق از مواد باکیفیت پلاستیک ABS ساخته شده است به همین خاطر استحکام و مقاومت بالایی دارد و می‌تواند دمای بالای 750 درجه سلسیوس را تحمل کند.
چند راهی برق اوریکو مدل ODE-4A4U
چند راهی برق اوریکو مدل ODE-4A4U
ــــــ ناموجود ــــــ
چند راهی برق مدل ODE-4A4U محصول قدرتمند شرکت اوریکو (Orico) می‌باشد که برای قرارگیری در کنار میز کامپیوتر بسیار مناسب می‌باشد. حداکثر توانی که این چند راهی پشتیبانی می‌کند معادل 4000 وات می‌باشد و این مقدار می‌تواند تمامی نیازهای شما را برطرف کند. بدنه این چند راهی برق از مواد باکیفیتی همچون پلاستیک ABS ساخته شده است که علاوه بر اینکه حس خوبی را به دستان شما منتقل می‌کند استحکام و مقاومت بالایی دارد و همچنین تا دمای بالای 750 درجه سانتی‌گراد را تحمل می‌کند.
شارژر رومیزی 5 پورت USB اوریکو مدل ODC-2A5U
شارژر رومیزی 5 پورت USB اوریکو مدل ODC-2A5U
ــــــ ناموجود ــــــ
شارژر رومیزی مدل ODC-2A5U محصول شرکت اوریکو (ORICO) است که دارای 2 عدد پریز برق و 5 عدد پورت شارژ USB2.0 با مشخصات 5V2.4A می باشد. این محصول دارای قابلیت محافظت در برابر موارد مختلف نظیر جریان و ولتاژ بالا، دمای بالا، اتصال کوتاه و … می باشد. بدنه شارژر رومیزی ODC-2A5U از جنس پلاستیک نسوز ABS است که تا دمای 750 درجه سانتی گراد مقاوم می باشد و نمی سوزد. این محصول با گارانتی چهارفصل قابل خرید می‌باشد.