با عضویت در سایت می توانید سریع تر و ساده تر خرید کنید. به سادگی سوابق خرید و فعالیت های خود را مدیریت کنید. لیست علاقه مندی های خود را بسازید. از طریق پیامک یا ایمیل در جریان فروش های ویژه و محصولات جدید قرار گیرید.
خیر، پس از انجام مراحل خرید و ثبت سفارش،ثبت سفارش شما تحت عنوان سفارش شما ثبت شد از طریق سرویس پیامک و ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد و با وارد کردن شماره تماس و ایمیل به درستی در زمان ثبت سفارش،از وضعیت سفارش خود در هر لحظه باخبر می شوید.

بدیهی است که مشتری فقط هزینه کالا و ارسال کالا را میپردازد و در آدرتیس هزینه های اضافه مانند مالیات بر ارزش افزوده، عوارض و ... به مشتری تحمیل نمیشود.
با عضویت در شبکه اجتماعی آدرتیس و دنبال کردن صفحه اینستاگرام به شما اطلاع رسانی می شود.
شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته میتوانید سفارش خود را ثبت کنید و سفارشات در اسرع وقت برای شما چه از طریق پیک برای تهران و چه از طریق پست برای شهرستان ارسال می شود.
فروشگاه آدرتیس دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت است. همچنین بر اساس آئین نامه ماده 87 قانون نظام صنفی و پس از انجام استعلامات هویتی و مکانی توسط سازمان های ذیربط، فروشگاه اینترنتی آدرتیس موفق به دریافت پروانه کسب (مجوز کسب و کار) از اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی شده است.
زمان رسیدن سفارش به دست مشتری بر اساس فاکتور هایی مانند محل و نحوه تحویل متفاوت است.
زمان رسیدن سفارشات بر اساس محدوده جغرافیایی از 24 الی 72 ساعت متغیر میباشد که در بخش نحوه ارسال توضیحات کاملتری از آن برای شما آماده شده است.
کالاهایی که دارای مهلت تست میباشند در صورت وجود اشکال فنی وتایید کارشناسان فنی کالا ،با کالای دیگری تعویض می شوند.