ADORTIS

سایه بان امن مشتریان

درباره آدرتیس:

شرکت بازرگانی آدرتیس در سال 98 با مدد گرفتن از جوانان تحصیل کرده، مجرب و متخصص در زمینه IT، برای تامین و فروش لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر تاسیس گردید. این شرکت بدلیل ارتباط تنگاتنگ با چند شرکت بازرگانی خارجی، توانایی تامین قطعات بسیاری از برندهای موجود در سراسر دنیا را دارد و به همین دلیل می تواند همه نوع نیاز مشتریان عزیز را در اسرع وقت مرتفع نماید.

خرید اینترنتی:

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروزه دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.
امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.
مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

اعضای تیم آدرتیس

حسین نادری نژاد

حسین نادری نژاد

مدیر عامل
علیرضا مقیمی

علیرضا مقیمی

مدیر فروش
علی گیاهی

علی گیاهی

مدیر فنی
فرهاد عبدالهی

فرهاد عبدالهی

مدیر سایت
مجتبی حقیقت

مجتبی حقیقت

گرافیست و طراح وب

مجوز های کسب و کار

logo-samandehi