کمپانی اوریکو (ORICO) در سال 2009 در شهر شنژن (Shenzhen)، در جنوب شرقی کشور چین تاسیس شده است. اوریکو یکی از شرکت های پیشرو در تولید محصولات تکنولوژی USB Data و Charging می باشد. این محصولات با تمامی دستگاهها همچون کامپیوتر خانگی، لپتاپ، موبایل و تبلت سازگار می باشند. کاربرپسندبودن، کیفیت و کارایی، فلسفه کار این کمپانی می باشد.

با راهکارهای خلاقانه در زمینه ذخیره سازی، اوریکو هم برای کاربران Windows و هم برای کاربران MAC ارزش قائل بوده و دستگاه های قدیم و جدید را با آخرین تکنولوژی ها در زمینه ذخیره سازی اطلاعات، جابجایی اطلاعات و شارژدهی کارامد باهم ارتباط می دهد. این محصولات مناسب برای استفاده های شخصی، ادارات و محیط خانگی می باشد. به دلیل بهره مندی از تکنولوژی هایی همچون USB3.0 و USB3.1 Type-C و همچنین Fast Charge و Quick Charge، این شرکت در زمینه محصولات USB پیشگام می باشد.

ارکان اصلی شرکت ORICO گروه های محصولات همچون داک هاردها و قاب هاردهای HDD/SSD، هاب های USB، لوازم جانبی گوشی های هوشمند نظیر شارژرها، کابل ها و پاوربانک ها می باشند. تمامی محصولات این شرکت دارای استانداردهای CE , FCC , RoHS می باشند. ترکیب خلاقیت، کیفیت بالا و طراحی مدرن، موجب جذب کاربران به محصولات اوریکو و پذیرش سراسری این برند شده است. اوریکو برای تولید محصولات خود با کمپانی های بزرگی همچون موارد زیر همکاری می کند:
– Fresco Logic
– VIA
– Asus
– Qualcomm
– Realtek
– Broadcom
– NEC
– Western Digital

Orico

کمپانی ORICO در سال 2009 در شهر شنژن (Shenzhen)، در جنوب شرقی کشور چین تاسیس شده است. اوریکو یکی از شرکت های پیشرو در تولید محصولات تکنولوژی USB Data و Charging می باشد. این محصولات با تمامی دستگاهها همچون کامپیوتر خانگی، لپتاپ، موبایل و تبلت سازگار می باشند. کاربرپسندبودن، کیفیت و کارایی، فلسفه کار این کمپانی می باشد. با راهکارهای خلاقانه در زمینه ذخیره سازی، اوریکو هم برای کاربران Windows و هم برای کاربران MAC ارزش قائل بوده و دستگاه های قدیم و جدید را با آخرین تکنولوژی ها در زمینه ذخیره سازی اطلاعات، جابجایی اطلاعات و شارژدهی کارامد باهم ارتباط می دهد. این محصولات مناسب برای استفاده های شخصی، ادارات و محیط خانگی می باشد. به دلیل بهره مندی از تکنولوژی هایی همچون USB3.0 و USB3.1 Type-C و همچنین Fast Charge و Quick Charge، این شرکت در زمینه محصولات USB پیشگام می باشد. ارکان اصلی شرکت اوریکو گروه های محصولات همچون داک هاردها و قاب هاردهای HDD/SSD، هاب های USB، لوازم جانبی گوشی های هوشمند نظیر شارژرها، کابل ها و پاوربانک ها می باشند. تمامی محصولات این شرکت دارای استانداردهای CE , FCC , RoHS می باشند. ترکیب خلاقیت، کیفیت بالا و طراحی مدرن، موجب جذب کاربران به محصولات اوریکو و پذیرش سراسری این برند شده است. اوریکو برای تولید محصولات خود با کمپانی های بزرگی همچون Western Digital , NEC , Broadcom , Realtek , Qualcomm , Asus , VIA , Fresco Logic همکاری می کند.

نمایش 1–24 از 158 نتیجه

نمایش 24 36 48