لاجیتک (Logitech) یک شرکت سوییسی می باشد که در سال 1981 میلادی تاسیس گردیده است. دفتر مرکزی این شرکت، در شهر لوزان سوییس می باشد. این کمپانی سوییسی بر خلاقیت و کیفیت تمرکز کرده و بر پایه این پارامترها و با الهام گرفتن از زندگی مردم، محصولات خود را طراحی و تولید می کنند. این شرکت خیلی سریع یک دفتر در Silicon Valley آمریکا بنا نهاد. لاجیتک کار خود را با وسایل ارتباطی نظیر لوازم جانبی کامپیوتر که شامل موارد زیر می شود آغاز کرده است:
– ماوس های بی سیم اینفرارد
– Trackballها
– ماوس های لیزری
– ماوس های سری Gaming
– ویدیو کنفرانس ها و …

از همان روزهای اول، این شرکت تلاش کرده است که از طریق دانش و تجربه خود، طراحی محصولات خود را به نحو احسن انجام دهد تا بتواند به بازار جهانی راه پیدا کند. متخصصین این شرکت در تولید محصولات بسیار دقیق عمل می کنند. به این گونه که هریک از محصولات را زیر ذره بین قرار داده و نحوه ارتباط مردم و عکس العمل شان نسبت به آن محصول را بررسی می کنند. طراحی محصولات برای شرکت Logitech بسیار مهم بوده و برای طیف وسیعی از سلایق طراحی را انجام می دهند.

لاجیتک با گذشت زمان و با فروش محصولات خود در تمامی کشورهای جهان، بزرگتر شده و شرکت های دیگری در زمینه های مختلف همچون موسیقی، بازی، ویدیویی و کامپیوتری ایجاد کرده است. از جمله این شرکت ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
– Jaybird
– Ultimate Ears
– ASTRO Gaming
– Logitech G
– Blue Microphones

Logitech

لاجیتک (Logitech) یک شرکت سوییسی می باشد که در سال 1981 میلادی تاسیس گردیده است. دفتر مرکزی این شرکت، در شهر لوزان سوییس می باشد. این کمپانی سوییسی بر خلاقیت و کیفیت تمرکز کرده و بر پایه این پارامترها و با الهام گرفتن از زندگی مردم، محصولات خود را طراحی و تولید می کنند. این شرکت خیلی سریع یک دفتر در Silicon Valley آمریکا بنا نهاد. لاجیتک کار خود را با وسایل ارتباطی نظیر لوازم جانبی کامپیوتر شامل ماوس های بی سیم اینفرارد، Trackball ها، ماوس های لیزری و ... شروع کرد. از همان روزهای اول، این شرکت تلاش کرده است که از طریق دانش و تجربه خود، طراحی محصولات خود را به نحو احسن انجام دهد تا بتواند به بازار جهانی راه پیدا کند. متخصصین این شرکت در تولید محصولات بسیار دقیق عمل می کنند. به این گونه که هریک از محصولات را زیر ذره بین قرار داده و نحوه ارتباط مردم و عکس العمل شان نسبت به آن محصول را بررسی می کنند. طراحی محصولات برای شرکت Logitech بسیار مهم بوده و برای طیف وسیعی از سلایق طراحی را انجام می دهند. لاجیتک با گذشت زمان و با فروش محصولات خود در تمامی کشورهای جهان، بزرگتر شده و شرکت های دیگری در زمینه های مختلف همچون موسیقی، بازی، ویدیویی و کامپیوتری ایجاد کرده است. از جمله این شرکت ها می توان به Logitech G، ASTRO Gaming، Ultimate Ears، Jaybird و Blue Microphones اشاره کرد.

نمایش 1–24 از 78 نتیجه

نمایش 24 36 48