کمپانی هوکو hoco برند خود را در سال 2009 به بازار عرضه کرد. این شرکت در زمینه دیجیتال و محصولات جانبی موبایل مشغول به کار می باشد. به‌دلیل تنوع و کیفیت بالای محصولات، این شرکت خیلی زود توانست در بازار شناخته شود و در میان رقبای خود یک رقیب جدی به‌حساب بیاید.

دفتر مرکزی hoco در منطقه Longhua واقع در شهر شنژن (Shenzhen) قرار دارد. کمپانی هوکو با لوازم و سیستم های بسیار مدرن و دقیق تجهیز شده است که همین امر نشانگر کیفیت کار این شرکت می باشد. این شرکت دفاتر خود را در بیشتر از 50 کشور راه اندازی کرده است و تولید محصولات خود را به لوازم جانبی موبایل همچون موارد زیر بسط داده است:
– شارژرها
– پاوربانک
– محصولات صوتی
– محصولات تصویری
– هولدرهای موبایل اتومبیل

کیفیت برای hoco اولین اولویت می باشد. این شرکت به تولید محصولات چندکاره، ساده، کاربردی و چندرنگ با استایل جوان پسند اعتقاد دارد. این شرکت بر اصول خود پایبند می باشد و تلاش بر ایجاد یک برند مشهور جهانی دارد.

Hoco

کمپانی هوکو (hoco) برند خود را در سال 2009 به بازار عرضه کرد. این شرکت در زمینه دیجیتال و محصولات جانبی موبایل مشغول به کار می باشد. به‌دلیل تنوع و کیفیت بالای محصولات، این شرکت خیلی زود توانست در بازار شناخته شود و در میان رقبای خود یک رقیب جدی به‌حساب بیاید.
دفتر مرکزی hoco در منطقه Longhua واقع در شهر شنژن (Shenzhen) قرار دارد. کمپانی هوکو با لوازم و سیستم های بسیار مدرن و دقیق تجهیز شده است که همین امر نشانگر کیفیت کار این شرکت می باشد. این شرکت دفاتر خود را در بیشتر از 50 کشور راه اندازی کرده است و تولید محصولات خود را به لوازم جانبی موبایل همچون شارژرها، پاوربانک، محصولات صوتی، محصولات تصویری، هولدرهای موبایل داخل اتومبیل، محصولات خانه های هوشمند، محصولات آموزشی بچه ها و ... بسط داده است. کیفیت برای هوکو اولین اولویت می باشد و این شرکت به تولید محصولات چندکاره، ساده، کاربردی و چندرنگ با استایل جوان پسند اعتقاد دارد. این شرکت بر اصول خود پایبند می باشد و تلاش بر ایجاد یک برند مشهور جهانی دارد.

هیچ محصولی یافت نشد.